Ana Sayfa / KADIN / GİŞKAD’tan Muhteşem Balo

GİŞKAD’tan Muhteşem Balo

Girişimci İş Kadınları Derneği (GİŞKAD), yeni yıl dolaysıyla balo düzenledi. Coşkulu geçen baloda GİŞKAD üyeleri çok mutlu anlar yaşadı.

GİŞKAD’ın Divan Otel’de düzenlediği geleneksel Yeni Yıla Merhaba Balosu’na GİŞKAD Başkanı Mürvet Beydağı, CHP Mersin milletvekili Gülcan Kış, KKTC Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli, Mersin Kadın Kooperatifi Başkanı Meral Seçer, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, TÜİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Gül Akyürek Balta, MEP Dönem Başkanı Servet Özkaya, İl Sivil Toplum İlişkiler Müdürü Aysun Cennet Kılan, Mersin Kent Konseyi Başkanı Ayferi Tuğcu, ve GİŞKAD Üyeleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan GİŞKAD Yönetim Kurulu Başkanı Mürvet Beydağı, “Bu akşam GİŞKAD, 17. yaşını kutluyoruz.  Her yeni yıl bir umut, yeni bir başlangıç, Hayallerimizin peşinden koşmaktır.  GİŞKAD Ailemizle birlikte bu heyecanı yaşıyoruz. Gelecek günlerin umut getirmesini diliyoruz. Birlikte çıktığımız bu yolda,  attığımız her adımda, daha güzel daha  başarılı bir GİŞKAD için  çalıştık. Bizler, çağdaş, yenilikçi, özgüveni yüksek, iş dünyasında etkin kadınlar olarak,  her zaman daha ileriyi hedefledik.  Bunun için de her zaman çalışmaya devam edeceğiz.  Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız  bu günlerde, geçmişte elde ettiğimiz kazanımların bir kez daha hatırlanması ve geleceğe umutla bakmak için bu bir fırsattır. Kurtuluş Savaşının başladığı yıllılarda dahi  kadının gücüne inanan , kadını toplumsal hayatta destekleyen,  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e  minnet ve özlemle saygılarımı sunuyorum.  Onun açtığı yolda kararlılıkla yürüyeceğimize ve çalışacağımıza  söz veriyoruz.  Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.” dedi.

CHP Mersin milletvekili Gülcan Kış ise GİŞKAD’ın ailesi olduğunu belirterek, üyesi olduğu GİŞKAD’ın çok başarılı çalışmalar yaptığına dikkat çekti.

GİŞKAD’ın Yeni Yıla Merhaba Balosunda 4. Dönem GİŞKAD Başkanı Sevil Yetkin’e 15 yıl, , 10.  Yılını dolduran üyelerden  Şemsa Öner, Ayşe Gök, Leyla Ruken Yolcu, Hamide Özel, Saliha Adıcan, Gülriz Andıç, Nilüfer Aydoğan  Bakırezen’e 10 Yıl Plaketi verildi.

Öznur Sayıcı,  Özcan Deniz, Reyhan Yılmaz’a teşekkür belgesi verildiği akşamda  Bedirhan Sümeli, Aysun Cennet Kıldan, Berati Tuncer, Salih Pala, Esmahan Yaramış,ve Şehnaz Haytaoğlu’na destek ve katkılarından dolayı plaket  takdim edildi..

GİŞKAD’ın 17. yılını kutladığı baloda, tüm üyelerle birlikte” pasta” kesildi.

Gecede sahne alan GRUP, bir birinden güzel şarkılar söyledi. Baloya katılanları yeni yılı birlikte  kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı MTSO Meclis üyesi Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban Bayramını kutladı

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO Meclis üyesi olan Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir