Ana Sayfa / EĞİTİM / PALMCITYFEST SOKAK HAYVANLARININ YAŞAMLARINA IŞIK TUTACAK

PALMCITYFEST SOKAK HAYVANLARININ YAŞAMLARINA IŞIK TUTACAK

Hayvansever İş İnsanı Kadak, sokak hayvanlarına destek projesinin ana sponsoru oldu

Eğlence ve sosyal sorumluluğu bir araya getiren PALMCITYFEST, 7 Temmuz’da Mersin Buffy’de düzenlenecek. Etkinliğin ana sponsoru olan Keyfi Dem Yeni Nesil Meyhane’nin yanı sıra SMC Group’un Yönetim Kurulu Başkanı olan Mardinli İş İnsanı Savaş Kadak, sokak hayvanlarını desteklemek adına projenin arkasında yer alıyor.
PALMCITYFEST, bölgenin en seçkin DJ’leriyle dolu dolu bir gün vaat ediyor. Ancak bu etkinlik sadece eğlencenin adresi değil, aynı zamanda sokak hayvanlarının yaşamlarına da ışık tutuyor.

Kadak’tan etkinliğe 25 bilet destek
Organizasyon firması 324+, etkinliğin sokak hayvanlarına mama desteği sağlamak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu duyurdu. Tüm bilet gelirlerinin bu amaca yönlendirileceğini belirterek, katılımcıları farkındalık projelerine destek olmaya çağırdı. Ana sponsorlardan biri olan Keyfi Dem’in sahibi Savaş Kadak’a, PALMCITYFEST kapsamındaki sosyal sorumluluk projelerine sağladığı 25 biletle destek verdiği için teşekkür edildi. Bu destekle birlikte, etkinliğin sokak hayvanlarına yönelik yardım çalışmalarına daha fazla kaynak aktarılması hedefleniyor.
PALMCITYFEST, eğlence ve sosyal sorumluluğun bir araya geldiği bir platform olma yolunda ilerlerken, katılımcılarını hem müziğin ritmiyle eğlenmeye hem de sokak hayvanlarının sesi olmaya davet ediyor.

“Sokak hayvanlarına yönelik bir yardım platformu olması beni heyecanlandırıyor”
Festivalin ana sponsoru olan Keyfi Dem Yeni Nesil Meyhane’nin yanı sıra SMC Group’un Yönetim Kurulu Başkanı olan Mardinli İş İnsanı Savaş Kadak, “Bu yıl PALMCITYFEST’in ana sponsorlarından biri olarak yer almak benim için büyük bir gurur kaynağı. Etkinliğin sadece eğlence değil, aynı zamanda sokak hayvanlarına yönelik bir yardım platformu olması beni çok heyecanlandırıyor. Sokak hayvanlarının yaşamlarına destek olmak, benim için her zaman önemli olmuştur. Bu nedenle, PALMCITYFEST’in sosyal sorumluluk projelerine sağladığımız destekle sokak hayvanlarının yaşam kalitesini artırmaya katkıda bulunmak istedik” dedi.

“Bu etkinlik müzikseverleri ve hayvanseverleri bir araya getirecek”
Mersinlileri ve tüm hayvanseverleri festivale davet eden Kadak, “PALMCITYFEST’e katılacak herkesi, sadece eğlenmekle kalmayıp aynı zamanda sokak hayvanlarının da sesi olmaya davet ediyorum. Bu etkinlik, müzikseverleri ve hayvanseverleri bir araya getirerek, toplumumuzun daha duyarlı ve bilinçli olmasına katkı sağlayacak önemli bir platform olacak. Sokak hayvanlarının da yaşam hakkına sahip olduğunu unutmamalıyız. Bu etkinlikle birlikte, onların yaşamlarını iyileştirmek için bir adım atmış olacağımıza inanıyorum. Tüm katılımcıları PALMCITYFEST’e destek vermeye ve sokak hayvanları için yapılan bu önemli çalışmalara katkıda bulunmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Başkan Özyiğit, Türkiye’de model olan projeyi Eğitim Maratonu’nda anlattı

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) tarafından Ankara’da düzenlenen Eğitim Maratonu’nda 2019 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir