Ana Sayfa / DÜNYA / BAŞKAN SEÇER’DEN TOROSLAR VE AKDENİZ’DE GÖRKEMLİ OTOBÜS TURU

BAŞKAN SEÇER’DEN TOROSLAR VE AKDENİZ’DE GÖRKEMLİ OTOBÜS TURU

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Toroslar ve Akdeniz İlçesi’nde görkemli otobüs turu gerçekleştirdi. Başkan Seçer, gerçekleştirilen otobüs turu ile halkı selamladı.

Başkan Seçer’e olan ilgi ve sevgi Toroslar ile Akdeniz’in sokaklarından, caddelerinden taştı. Halkın Belediye Başkanı Vahap Seçer ile Toroslar Belediye Başkan Adayı Yıldız, halkı selamladı ve halkın coşkusu evlerden, sokaklardan ve trafikteki araçlardan taştı.

Mersinliler Başkan’ını yeniden seçmek için gün sayıyor

Seçer’in mahallelerine uğradığını gören yurttaşlar, balkonlarından coşkuya ortak oldular. Başkan’ını yeniden seçmek için gün sayan Mersin halkı, Toroslar ve Akdeniz’de gerçekleşen tura büyük ilgi gösterdi. Toroslar İlçesi Akbelen Mahallesi Karayolları Bölge Müdürlüğü önünden başlayan otobüs turunda Başkan Seçer’e; CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, CHP Toroslar İlçe Başkanı Cumali Akbaş eşlik etti.

Sokaklar ve caddelerden ‘Vahap Seçer’ sesleri yükseldi

Hizmet İttifakı’nın lideri Başkan Seçer’e Mersinli yurttaşlar yoğun ilgi gösterirken, coşkulu bir otobüs turu gerçekleştirildi. Başkan Seçer’in seçim şarkısı ‘Vahap Seçer, Mersin Geçer’, Toroslar ve Akdeniz’de coşkuyla yankılanırken, 7’den 70’e herkes Başkanı’na olan desteğini gösterdi. Sık sık mahalle halkının coşkusu sokaklara taşarken, seçim otobüsünü durduran yurttaşları kırmayan Seçer, onların yanına giderek selamlaşıp, sohbet etti, kıraathane ziyareti yaptı.

Toroslar ve Akdeniz karış karış gezildi

Toroslar İlçesi Akbelen’de başlayan ve Kuvayi Milliye Caddesi boyunca devam eden otobüs turu; Yusuf Kılıç, Osmaniye, Mithat Toroğlu, Çukurova ve Çavuşlu Mahallesi’nden devam etti.

Çavuşlu’da büyük coşku

Çavuşlu Mahallesi’nde de devam eden otobüs turuna mahalle halkı yoğun ilgi gösterirken, yurttaşlar Seçer’e olan sevgilerini mahallede davul zurna eşliğinde karşılayarak büyük bir coşku ile gösterdiler. Çağdaşkent Mahallesi’nden ilerleyen otobüs turu Halkkent’te de tur yaptı. Halkkent’in ardından Yalınayak, Arpaçsakalar ve Kurdali mahalleleri ile devam eden otobüs turu, Toroslar İlçesi’nden Akdeniz İlçesi’ne geçti.

Seçer’e olan sevgi, Silifke Caddesi’nden taştı

Akdeniz’de de GMK Bulvarı boyunca devam eden otobüs turu, Çetinkaya AVM hizasından Turgutreis ve Bahçe mahallelerinde devam ettikten sonra da Silifke Caddesi boyunca devam etti. Sahilden İsmet İnönü Bulvarı boyunca devam eden otobüs turu, Mersin Garı hizasından da İstiklal Caddesi’ne geçti. Hastane Caddesi’nde de halkı selamlayan Seçer’in otobüs turu Yenimahalle Beşyol Kavşağı’nda sona erdi.

Mersin kararını verdi

Otobüs turuna gösterilen ilgi Mersinlilerin kararını çoktan vermiş olduğunu gösterirken, yurttaşlar Başkan Seçer’e sevgi gösterileri ile de ikinci 5 yıl için gün saydıklarını tüm Mersin’e duyurdu. Mersin halkının gösterdiği büyük coşku seçimin sonucunun çoktan açıklandığını ortaya koydu.

 

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı MTSO Meclis üyesi Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban Bayramını kutladı

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO Meclis üyesi olan Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir