Ana Sayfa / YEREL YÖNETİMLER / Toroslar Belediye başkanı Atsız Afşin Yılmaz çoskuyla karşılandı

Toroslar Belediye başkanı Atsız Afşin Yılmaz çoskuyla karşılandı

Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Yarışması’nda “Tekno Toroslar Projesiyle” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ödül alan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz, belediye önünde personeli tarafından alkışlarla karşılandı.

“Bu ödülde, tüm çalışma arkadaşlarımın emeği var. Bu gurur hepimizin. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diyen Başkan Yılmaz ise; “Hizmet çıtasını hep birlikte daha da yükseğe çıkaracağız” dedi.

Toroslar Belediyesi, Ankara’da düzenlenen Genç Dostu Şehirler Kongre ve Sergisi’ne, gençlere yönelik çalışmaları ve Tekno Toroslar Projesiyle damga vurdu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Yarışması’na “Tekno Toroslar Projesi” ile katılan Toroslar Belediyesi, projenin ödüle layık görülmesinin gururunu yaşıyor.

“Başarıyı Hep Birlikte Yakaladık”

Ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, belediye önünde personeli tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Yılmaz, sürpriz karşılama dolayısıyla personeline teşekkür etti.

Toroslar halkına en güzel ve en yenilikçi hizmetler sunmanın çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Yılmaz; “Projeye katkı sunan ekibimizin yanı sıra bu ödülde tüm çalışma arkadaşlarımızın emeği var. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aynı zamanda irademiz, imkanımız, insan kaynağımız ve bizlerle bir olan vatandaşımız var. Bu ödüller, bizi daha da motive ediyor ve daha güzelini yapmaya teşvik ediyor. Toroslarımıza en güzel hizmeti sunmaya hep birlikte devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Selamını Getirdim”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Malazgirt Zaferi’nin 950. yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle Muş’un Malazgirt ilçesinde düzenlenen programa katıldığını da hatırlatarak; “Malazgirt’te Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey ile görüşme fırsatı bulduk. Sayın Genel Başkanımızın hepinize selamını getirdim” dedi.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

SEÇER’DEN, SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASI GENELGESİNE SERT TEPKİ: “KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘CHP Mersin İl Danışma ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir