Ana Sayfa / Manşet / Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya çok sert ağza alınmayacak tehdit: süslü sülü, pazar günü seni çiğ çiğ yiyeceğim

Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya çok sert ağza alınmayacak tehdit: süslü sülü, pazar günü seni çiğ çiğ yiyeceğim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nın canlı yayındaki suçlamalarına, organize suç örgütü lideri Sedat Peker Twitter üzerinden yanıt verdi. Peker, ” süslü sülü, pazar günü seni çiğ çiğ yiyeceğim.” ifadeleriyle Soylu’yu tehdit etti.

Programdaki gazetecileri etiketleyen Peker, “Erhan Tunceli hayatımda hiçbir zaman görmedim, tanımıyorum, hiçbir zaman karşılıklı telefon görüşmemiz yok. Hiçbir baz kaydımız yok, aynı anda aynı yerde bulunmadık. Bir tane delil sunsun süslü sülü” dedi.

Peker’in attığı twetler şöyle:

süslü süleyman, gene yalan söylüyorsun. Bana çok yardım ettin, benden de çok yardım istedin

süslü süleyman, olmayan suçtan bana nasıl yakalama kararı çıkarsın bursa başsavcılığı? Tabi senin kontenjan savcıların çıkarırsa şimdi onu bilmem.

Nadir Salifov Türkiye’ye nasıl geldi? mehmet ağarla il emniyet müdürünün karşılıklı telefon hts kayıtlarını çıkarsana. süslü sülü, pazar günü seni çiğ çiğ yiyeceğim.

Hakkında fetö soruşturması olan bir insanı çevre bakanlığında tutabilecek güç, senin akraban sadık soyludan başka kim olabilir? Daha doğrusu senden başka.

Peker: Son yurtdışı ziyaretimde koruma polisim yanımdaydı. Benimle neredeyse yedi ay boyunca orada kaldı. Sen gerçek bir yalancısın.

süslü sülü, seni pazar günü mahvedeceğim. Bana yapılan dostada şu tarihe kadar koruma polislerinin ifadesi yok. Sen bir yalancısın

süslü sülü, madem yanıma ajan olarak polis verdin, neden benim dosyamda o koruma polisinin ifadesi yok?

süslü süleyman, benim koruma kararım hikayeyse, neden sen üç sene boyunca uzattın?

Komdan sorumlu emniyet genel müdür yardımcısı, senin evlatlığın resul, seni rezil etmek için bu dosyaları hazırlamış.

süslü sülü, pazar günü seni mahvedeceğim. Benim üzerime olan hiçbir arabayı nurettin demir isimli şahıs hiçbir zaman kullanmadı.
Sizin yanıma ajanlık yapsın diye verdiğiniz polisi kabul etmeyim, kendi istediğim polisi almak için ilk koruma teklifinizi reddettim.
süslü sülü; senin cumhurbaşkanı, tolga ağarın da içişleri bakanı olacağı projenizi çöp ettim. Şerefli bir insansan bu projenizden bahsetsene.
Uyuşturucuyla mücadelede başarıdan bahsediyorsun süslü süleyman. İstanbul uyuşturucu kullanımında dünya ikincisi, adana dünya üçüncüsü. Yalan söylüyorsun.
PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Mersdin’de polis yasağı gerekçe gösterip DEM Partinin Ak Parti il binası önünde açıklama yapmasına izin vermedi

Mersin’de AKP il binası önünde basın açıklaması yapmak isteyen DEM Partilileri polis, valiliğin eylem yasağını ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir