Ana Sayfa / Manşet / Sedat Peker, Süleyman Soylu’ya seslendi: Korkmaz Karaca, SBK’nin hediye ettiği Audi A8’i kullanıyordu

Sedat Peker, Süleyman Soylu’ya seslendi: Korkmaz Karaca, SBK’nin hediye ettiği Audi A8’i kullanıyordu

Sedat Peker’in son hedefi Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca oldu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bürokrasinin tepesindeki, iş dünyasının merkezindeki ve siyasetin içindeki isimlerle ilgili iddialarını sürdürüyor. Peker’in son hedefi ise AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca oldu. Peker, Karaca’nın Sezgin Baran Korkmaz’ın hediye ettiği Audi A8 model arabayı kullandığını ancak işler karışınca bu aracı Sancaktepe’deki Biofarma adlı ilaç fabrikasına bıraktığını öne sürdü.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslendi:

süslü sülü; garip gurebaları, fakir fukaraları gözaltına alıyorsun ya, al sana suç duyurusunda bulunuyorum. Eğer namusun varsa Korkmaz Karaca’yı da gözaltına aldırsana. Kendisi Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı, ayrıca da cumhurbaşkanlığı ekonomi politika kurulu üyesi.

süslü sülüman, bu şahıs Sezgin Baran Korkmaz’ın kendisine hediye ettiği Audi a8 arabayı kullanıyordu. Bu olaylar karışınca arabayı Sezgin Baran Korkmaz’ın Sancaktepe’deki Biofarma isimli ilaç fabrikasına yollayıp bıraktı.

Ayrıca bu şahsın danışmanlık adı altında birçok kuruluştan para alması sence etik mi? Eğer ki etik ise başta Sütaş firmasının sahibi olmak üzere birçok firmanın da özel işlerini halledip ekstradan elden ne kadar avanta aldığını biliyor musun?

Video çekmeye başlayınca bunları da anlatacağım. süslü sülü, geçinemiyoruz diyen yaşlı dayı da fetöcü müydü? Adamı niye gözaltına aldın? Kokaincilere dokunmazsın, rüşvetçi siyasilere dokunmazsın, nerde bir garip var onların tepesine binersin.

Kıymetli kardeşlerim, muhalif milletvekillerine ve gazetecilere bu tweetlerimi iletin ve baskı kurun. Görelim süslü sülümanın vatanseverliğini. Gerçi muhalefetin hayalleri küçük olduğu için bir takmışlar 10 bin dolara, bir de iki üç yerden maaş alan yetkililere.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Mersin’in Büyüyen Markası Şamedan Catering, 21 Yıllık Tecrübesini Modern Tesisle Taçlandırıyor!

Mersin’de 21 yıldır toplu yemek üretimi alanında öncü firmalardan biri olan Şamedan Catering, yeni ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir