Ana Sayfa / Manşet / Negelio Sanal Market Yönetim Kurulu Başkanı Murat Suatoğlu, Kurban Bayramı’nı kutladı

Negelio Sanal Market Yönetim Kurulu Başkanı Murat Suatoğlu, Kurban Bayramı’nı kutladı

Negelio Sanal Market Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Murat Suatoğlu, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, Kurban Bayramını kutladı.

Yeni dönemde çok ihtiyaç duyulan online sanal market olan NEGELİO Sanal Market 3 bin ürün çeşidiyle yakında Mersin’de hizmete girecektir. Negelio Sanal Market Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Murat Suatoğlu, Kurban Bayramı dolaysıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:”

“Kurban Bayramı’na tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Kurban Bayramı bizler için her zaman özel bir yerde bulunmuştur. Bu yıl da Kurban Bayramı’nı idrak ettiğimiz şu günlerde İslam coğrafyasında umutların yeşermesi ve kaosun bitmesi en büyük temennilerimizin arasında yerini almıştır. Başında da belirttiğim gibi bayramlar küslüklerin sona erdiği, barışın ve huzurun sonsuza dek hakim olması adına önem taşıyan günlerdir. “

Korona virüs salgının ülkemizde aşılanmanın artmasıyla birlikte etkisinin azalmasıyla başlayan normalleşme sürecine denk gelen Kurban Bayramı’nda sosyal mesafe, hijyen kurallarına uyulmasının zorunlu olduğuna dikkat çeken Suatoğlu, “Toplumumuzda dini bayramların yeri her zaman ayrıdır. Hepimiz korona virüs süresince sevdiklerimizden zorunlu olarak uzak kaldık. Normalleşme sürecinin başlamasının ardından Kurban Bayramı’nda tüm sevdiklerimizle bir araya gelebilecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Ramazan Bayramımızı pandemi süresi içinde, sevdiklerimizden uzak geçirmek zorunda kalarak, içimizde burukluk kalmıştı. Kurban Bayramı’nda salgınla mücadele sürecinin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarına mutlaka uyalım, korona virüs salgınına karşı tedbirleri elden bırakmamalıyız.” dedi.

Dini bayramların manevi yönden özel günler olduğuna değinen Suatoğlu, mesajında “Temelinde, kardeşlik, dayanışma ve paylaşma duygularını pekiştiren Kurban Bayramı’nın, insanların birbirlerine olan sevgi ve saygısının arttığı, dargınların barıştığı, herkesin kardeşçe kucaklaştığı bir bayram olması en büyük temennimizdir. Kurban demek dinine, devletine ve milletine adanmış olmak demektir. Şüphesiz ki, her zaman olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da milli ve manevi değerlerimiz etrafında bir arada olarak, hep birlikte kardeşliğimizi ve dayanışmamızı daha da güçlendireceğiz. Sevgi dolu, huzur ve mutluluk içinde nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, herkese sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Dr. Ali Öz: “Toroslar’ı tekstil kenti yapacağız”

Mersin Tekstil Üreticileri Derneği’ni (METÜD) ziyaret eden Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir