Ana Sayfa / EKONOMİ / MERSİN’İN YÜKSELEN DEĞERİ BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HALKIN YOĞUN İLGİSİYLE MERSİN’İN GÜNDEMİNE OTURDU

MERSİN’İN YÜKSELEN DEĞERİ BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HALKIN YOĞUN İLGİSİYLE MERSİN’İN GÜNDEMİNE OTURDU

MERSİN’İN YÜKSELEN DEĞERİ BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİNE HALKIN YOĞUN İLGİSİ MERSİN’İN GÜNDEMİNE OTURDU .

GENÇ İŞ ADAMI DİLOVAN ÖZLÜ YÖNETİMİNDE OLAN BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ ZÜCCACİYE ELEKTRONİK EV TEKSTİLİ HALI VE ÇEYİZ MAĞAZASI, DÜZENLEDİĞİ YILBAŞINA ÖZEL %60 İNDİRİM FESTİVALİNE HALKIN YOĞUN İLGİSİYLE İZDİHAMA YOL AÇTI.

BİNLERCE KİŞİNİN AKIN ETTİĞİ BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ 31 ARALIK PAZAR GÜNÜ YILIN SON GÜNÜNDE SAAT 10:00’DA BAŞLATTIĞI KAMPANYASINDA YÜZLERCE ÜRÜNDE %60 İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERİNE SUNULDU .

13 BAYİLİĞİ VE 240 MARKANIN SATIŞ YETKİSİYLE ŞEHRİN EN POPÜLER MAĞAZASI OLMAYA DEVAM EDEM BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN İŞLETMESİNİ YAPAN DİLOVAN ÖZLÜ, HERKESİN TERCİHİ OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞADIĞINI SÖYLEDİ.

ÇEYİZ OLARAK HERŞEYİ TEK MAĞAZADA BULUŞTURAN CONSEPTİYLE SINIRSIZ ÇEŞİT VE EN UYGUN FİYATLARIYLA GELİNLERİN EKONOMİK İLE EN TREND ÇEYİZİNİ HAZIRLAMAKTA YARDIMCI OLAN BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HER ZAMAN DAHA İYİSİ SÖZÜYLE ÇIKTIĞI YOLDA MÜŞTERİLERİNE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇOK YAKINDA MARKASINI TÜM TÜRKİYE GENELİ ŞUBELEŞEREK HİZMET ALANINI BÜYÜTMEYİ HEDEFLİYOR.

BEYMEN HOME, YARIM ASIRA DAYANAN TECRÜBESİ VE MÜŞTERİ ÇEVRESİNİN VERDİĞİ GÜÇLE DAHA İYİ PROJELER İÇİN ÇALIŞMALARINI SON HIZLA DEVAM ETTİRİYOR. MERSİN’DE KALİTE VE GÜVENİN TEK ADRESİ BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ KAMPANYALARIN ODAK NOKTASI OLMAYA DEVAM EDİYOR.

BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ MERSİN AKDENİZ HAL MAHALLESİ 142. CADDE ÜZERİNDE 2 KATLI FERAH ALANIYLA HİZMET VERMEKTEDİR.

KAMPANYA GÜNLERİNDE BİNLERCE MÜŞTERİSİNE KAPILARINI AÇAN BEYMEN HOME ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HER BİR MÜŞTERİSİNE AYRI AYIR İLGİ GÖSTERMEK İÇİN EKİP OLARAK ÇABASINI GÖSTERMEKTEDİR.

SOSYAL MEDYA INSTAGRAM HESABI ÜZERİNDEN YOĞUN BİR KİTLEYE ULAŞMAYI SAĞLAMIŞ OLAN BEYMEN HOME, ALIŞVERİŞ MERKEZİ TAKİPÇİLERİNİ FİYATLARI VE ÜRÜNLERİYLE MEMNUN ETMEK İÇİN TÜM GÜCÜYLE ÇALIŞMA GAYRETİ GÖSTERMEKTEDİR.

SON OLARAK MİKROFONUMUZA BELİRTEN FİRMA YETKİSİ KENDİLERİNİ
TERCİH EDEN TÜM MERSİN HALKINA TEŞEKKÜR ETTİKLERİNİ BELİRTEREK SÖZLERİNİ NOKTALADI.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı MTSO Meclis üyesi Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban Bayramını kutladı

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO Meclis üyesi olan Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir