Ana Sayfa / YAŞAM / Mersin Sokağın Sesi Platformu ekmek ve gıda kolisi yardımında bulundu

Mersin Sokağın Sesi Platformu ekmek ve gıda kolisi yardımında bulundu

Mersin Sokağın Sesi Platformu tarafından Adanalıoğlu mahallesinde çadırlarda çok zor şartlarda yaşayan vatandaşlara 2 bin ekmek ile gıda kolileri dağıtıldı. Mersin Sokağın Sesi Platformu Sözcüsü Nizamettin Yalçın, Ramazan ayı boyunca hergün ekmek ve gıda kolisi yardımı yapacaklarını belirterek, yardımları sürekli yapacaklarını söyledi.

Edinilen bilgilere göre Mersin’de sosyal ve kültürel çalışmalarıyla ön plana çıkan Halk Kahramanı lakaplı Nizamettin Yalçın’ın öncülüğündeki Mersin Sokağın Sesi Platformu, yardım faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor. Mersin’in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Adanalıoğlu mahallesinde çadırlarda yaşayan ve çok kötü koşullarda yaşamlarını idame eden insanlara ekmek dağıtımı ile gıda kolisi yardımında bulunuldu. Bölgede 2 bin ekmek ile gıda kolileri dağıtıldı. Dağıtım Korona tedbirleri alınarak yapılırken, yardımlar kimsenin rencide olmayacağı bir şekilde gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili Habernews24.com’a konuşan Mersin Sokağın Sesi Platformu Sözcüsü Nizamettin Yalçın, nerede yardıma muhtaç biri varsa orada olacaklarını belirterek, şöyle konuştu; “Tüm imkanlarımızı zorlayarak  yardımlarımızı çoğaltacağız. Biz Mersin Sokağın Platformu olarak nerde mağdur yardıma ihtiyaç bir vatandaşımız varsa imkanlarımız ölçüsünde ona yardımcı olacağız. Adanalıoğlu mahallesinde çadırlarda yaşayan ve çok kötü şartlar altında yaşamını sürdüren bir sürü insanımızın olduğunun haberini alır almaz hemen bir çalışma yaptık. Bize sürekli yardımda bulunan hayırsever iş adamı Merdem Demir şirketinin sahibi Burak Ağgül ile görüşerek yardım talebinde bulunduk. Kendisi her zaman olduğu gibi bizi kırmayarak gıda kolisi ve ekmek yardımında bulunacağını söyledi. Bizlerde sayın Akgül’ün bize verdiği gıda kolileri ile ekmekleri bugün Adanalıoğlu mahallesinde dağıttık. Bizlere her zaman destek olan genç iş adamı Burak Ağgül’e sonsuz teşekkür ediyoruz ve durumu iyi olan insanlarımızın onun gibi olmasını istiyoruz. ”

 

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Yörüksüt Yönetim kurulu Başkanı Ramazan Öz, Ramazan Bayramını kutladı

Yörüksüt Yönetim kurulu Başkanı Ramazan Öz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başarılı iş insanı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir