Ana Sayfa / KADIN / Dr. Ali Öz: “Sizden aldığımız enerjiyi Toroslar’da hizmete dönüştüreceğiz”

Dr. Ali Öz: “Sizden aldığımız enerjiyi Toroslar’da hizmete dönüştüreceğiz”

Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, Tozkoparan Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Programa MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Celal Emre Gül, Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi Çokkeser, MHP Toroslar İlçe Başkanı Osman Mete Yıldız, Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Tugay ve önceki dönem Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna katıldı. Binlerce vatandaşın katıldığı iftar programında semazen gösterisi büyük beğeni aldı. Gencinden yaşlısına vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Öz, alana girdiğinde, “Toroslar’ın abisi, Toroslar’ın öz evladı” şeklinde sloganlarla karşılandı.

“TOROSLAR KARARINI ÇOKTAN VERMİŞ ANCAK YETMEZ, BÜYÜKŞEHİR’İ DE KAZANMALIYIZ”

Tozkoparan Mahallesi’nde bir okulun bahçesinde düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmasına herkesin Ramazan-ı Şerifi’ni tebrik ederek başlayan Öz, “Hepinizden Allah razı olsun. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor ve desteğinizi günden günde artırarak devam ettiriyorsunuz. Buradaki kalabalığa baktığım zaman fazla söze gerek olmadığını düşünüyorum. Toroslar kararını çoktan vermiş. Ancak sadece Toroslar için değil, Mersin ve diğer ilçelerde de seçimleri kazanmak için çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Komşumuza, eşimize, dostumuza giderek Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Serdar Soydan’a da oy istemeliyiz” dedi.

“TÜRKİYE’NİN İKİNCİ YÜZYILINDA TOROSLAR ŞAHLANACAK”

Seçildiği takdirde Toroslar’a yapılmayanları yapacağının altını çizen Öz, “Çocukluk aşkım, hayalim, gençlerimizin geleceği olan Toroslarımızda bugüne kadar yapılmayan projeleri hayata geçireceğiz. Ekibimiz alanlarında birbirinden uzman isimler. Hepsi de benim gibi Toroslar aşığı olan insanlar. Bizleri yalnız bırakmayan ve yaptığı hizmetlerle Toroslar tarihine adını altın harflerle yazdıran bir isim olan kıymetli başkanımız Sayın Hamit Tuna’nın da tecrübelerinden faydalanacağız. Kimsenin endişesi olmasın. Sizlerin büyük desteği ile Türkiye’nin ikinci yüzyılında Toroslar’ı şahlandıracağız. Rekor oy ile seçilerek Mersin’i ve Toroslar’ı görülmemiş hizmetlere kavuşturacağız” diye konuştu.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı MTSO Meclis üyesi Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban Bayramını kutladı

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO Meclis üyesi olan Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir