Ana Sayfa / KADIN / CHP 27 ve 29 dönem PM üyesi İş Kadını Cavidan Demirağ’dan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı’na anlamlı hediye

CHP 27 ve 29 dönem PM üyesi İş Kadını Cavidan Demirağ’dan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı’na anlamlı hediye

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, Mersin’e bir dizi etkinlik için gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve PM üyesi Aylin Nazlıaka’ya Tarsus Çamlıyaylalı kadınların yaptığı el emeği iğne oyalı yazmayı hediye etti. Demirağ’a hediye için ve kendilerini çok sıcak karşıladıkları için teşekkür eden Nazlıaka, Demirağ’la samimi pozlar verdi.

Mersin’e bir dizi açılış ve etkinlikler için gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve PM üyesi Aylin Nazlıaka, Mersin’de partililer ve kadınlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis üyesi ve Mersin Kadın Gücü Grup sözcüsü İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ da Aylinaka’yı Mersin Kadın Gücü ekibiyle Tarsus’ta CHP binası önünde karşıladı. Aylinaka’yı CHP Tarsus ilçe binasında CHP Tarsus ilçe Başkanı Ozan Varal ile sıcak bir şekilde karşılayan Demirağ, Nazlıaka CHP otobüsünde indiğinde samimi bir kucaklaşmayla kendisine hoş geldin dileğinde bulundu. Demirağ, daha sonra Aylin Nazlıaka’ya Tarsus Çamlıyaylalı kadınların yaptığı el emeği iğne oyalı yazmayı hediye etti. Mersin Kadın Gücü ekibi ve Demirağ, CHP Kadın Kolları MYK üyesi Yasemin Yılmaz Serdaroğlu’na da yazma hediye etti. Nazlıaka ve Serdaroğlu, yazmayı çok beğendiler.

Nazlıaka ve Serdaroğlu, Demirağ’a ve Mersin Kadın Gücü ekibine hediye için ve kendilerini çok sıcak karşıladıkları için teşekkür ettiler. İlçe binasındaki konuşmanın ardından Nazlıaaka ve Demirağ ile çok sayıda partili kadın Tarsus’taki Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı Kadın Üretici Pazarını ziyaret ettiler. Demirağ ve Nazlıaka burada kadın üreticilerle sohbet edip pozlar verdi.

Tarsus’taki parogramın ardından Nazlıaka ve Demirağ CHP Mersin il binasına geçip burada partililerle buluştu. Ardından Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Yaşam Hak Projesi etkinliğine katıldılar. Cavidan Demirağ’ın sonuna kadar takip ettiği Nazlıaka’nın programı Mezitli Belediyesi tarafından düzenlenen Mutlu Yaşam Köyü’nün açılışıyla son buldu.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Gürol Akbaş’tan 15 Temmuz mesajı

CHP Mersin Büyükşehir Belediye meclis Üyesi Gürol Akbaş, 15 Temmuz askeri darbe girişiminin yıl dönümü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir