Ana Sayfa / EKONOMİ / AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ MERSİN’DE MUHTEŞEM AÇILIŞA SAHNE OLDU

AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ MERSİN’DE MUHTEŞEM AÇILIŞA SAHNE OLDU

İKLİMSA TÜRKİYE’NİN İKLİMLENDİRME MERKEZİ

AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. MERSİN’DE MUHTEŞEM AÇILIŞA SAHNE OLDU.

Haber/İsa ÇAKICI

İKLİMSA TÜRKİYE’NİN İKLİMLENDİRME MERKEZİ AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. MERSİN’DE MUHTEŞEM AÇILIŞA SAHNE OLDU.

14 Mayıs 2024 Tarihinde saat 14:00’da Ali Kaya Mutlu Caddesi üzerinde Ritim Ofice No:204/D Yenişehir/ Mersin adresinde Mersinlilerin hizmetine açılan AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. MERSİN’DE MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE AÇILIŞA SAHNE OLDU.

BU ÖZEL AÇILIŞA ÖZEL VE SEÇKİN DAVETLİ TOPLULUĞUNUN YANISIRA TEKNOSA GENEL MÜDÜRÜ TANSU ÖZTORUN, TEKNOSA’NIN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ, BELEDİYE BAŞKANLARI, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, STK TEMSİLCİLERİ, ODA VE DERNEK BAŞKANLARI, MUHTARLAR VE İŞADAMLARI KATILIM SAĞLADI.

TEKNOSA GENEL MÜDÜRÜ TANSU ÖZTORUN’DAN AÇILIŞTA BÜYÜK ÖVGÜLER VE BAKIN NE DEDİ?

ÖZTORUN HIDIR BEY ÖNCELİKLE BU KADAR GÜZEL BİR CADDE ÜZERİNDE MAĞAZA AÇMANIZ SEVİNDİRİCİ GURUR VERİCİ, BEN EMİNİM Kİ, SİZİN SEKTÖREL DENEYİMİNİZLE BÖYLE GÜZEL BİR SORUMLULUĞUNUZDA İYİ CİROLAR YAPACAKSINIZ ALLAH UTANDIRMASIN İNŞALLAH. EN ÖNEMLİSİ SAĞLIKLI, HUZURLU ONDAN SONRADA BOL KAZANÇLI NİCE NİCE BİR GELECEK DİLİYORUM SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SİZE DEDİ VE MİKRONU İŞLETME SAHİBİ HIDIR AYTEKİN’E UZATTI.

AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İŞLETME SAHİBİ GENÇ, DİNAMİK VE PROJE ODAKLI GİRİŞİMCİ RUHU İLE BİLİNEN MERSİN KAMUOYUNUN SEVİLEN (MERHUM YİĞİT ALİ’NİN VE NİMET AYTEKİN’İN BİRİCİK OĞLU) İŞADAMI HIDIR AYTEKİN AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİKTEN SONRA www.habermetropol.net Haber Sitesi GENEL KORDİNATÖRÜ İSA ÇAKICI’YA yaptığı çok özel açıklamada şöyle konuştu,

İşadamı Aytekin, YAPTIĞI ÇOK KISA VE ÖZ KONUŞMASINDA, ÖNCELİKLE KATILIMINIZDAN DOLAYI HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BU KIYMETLİ VAKTİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN, BİZİ SON DERECE ONURLANDIRDINIZ, BİZİM GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTIĞINIZ İÇİN ÇOK SAĞOLUN İYİ Kİ, VARSINIZ DEDİ.

İKLİMSA TÜRKİYE’NİN İKLİMLENDİRME MERKEZİ AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye’nin Sürdürülebilir Gücü

İklimlendirme Sistemleri

Duvar tipi klimadan VRF sistemlerine, ısı pompasından havalandırma sistemlerine dört mevsim eşsiz konfor sağlar.

Güneş Enerji Sistemleri Fabrikadan konuta, akaryakıt istasyonundan otele kadar her ölçekte proje için anahtar teslim hizmet sunar.

AYTEKİN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İLETİŞİM:0542 325 99 88

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı MTSO Meclis üyesi Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban Bayramını kutladı

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO Meclis üyesi olan Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir