Ana Sayfa / YURT HABERLERİ / Altundağ Group Yönetim Kurulu Başkan Şeyhmus Altundağ Kurban Bayramını Kutladı

Altundağ Group Yönetim Kurulu Başkan Şeyhmus Altundağ Kurban Bayramını Kutladı

Altundağ Group Yönetim Kurulu Başkan Şeyhmus Altundağ, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Altundağ, bu yıl Turizmin iyi geçeceğini ve aşıyla pandeminin üstünden geleceğini belirtti.

30 yıldır Turizm ve İnşaat başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren Altundağ Group’un Yönetim Kurulu Başkan Şeyhmus Altundağ, , Kurban Bayramı dolaysıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:”

Bayramlara anlam katan insanın kendisidir. Bayramlar birlikteliğimizi arttıran manevi günlerdir. Bayram sevinç, mutluluk ve barış demektir. Geçmişten günümüze bayramlarımızı hep birlikte coşku içerisinde kutlayan bir milletiz. Kurban Bayramı bizler için her zaman özel bir yerde bulunmuştur. Bu yıl da Kurban Bayramı’nı idrak ettiğimiz şu günlerde İslam coğrafyasında umutların yeşermesi ve sorunların bitmesi en büyük temennilerimizin arasında yerini almıştır. Bayramlar küslüklerin sona erdiği, barışın ve huzurun sonsuza dek hakim olması adına önem taşıyan günlerdir.”

“Bu sene Kurban Bayramı’na yoğun bir aşılama seferberliği ile giriyoruz. Diyen Altundağ,”Umut ediyorum ki kısa zaman içerisinde pandemiyi yeneceğiz. Vatandaşlarımızdan önümüzdeki güzel günler için bu bayramda da temizlik, maske ve mesafe kurallarına azami ölçüde uymalarını rica ediyorum. Küçük ihmallerin kendimize, sevdiklerimize ve topluma zarar verdiğini unutmayalım.” İfadelerini kullandı.

“Dini Bayramlar yardımlaşma ve dayanışma günleridir.” Diyen Altundağ şöyle devam etti:” Bu bayramda yardımlaşma ve dayanışma kültürümüze çok daha sıkı sarılmamız gerekiyor. İhtiyaç sahiplerine uzatılacak bir el onları mutlu edecektir. Yardımlaşma Anadolu kültürünün mayasında var. Çevremizde bize ihtiyacı olan insanların varlığını hatırlayalım. Kurban ibadeti yerine getirirken hayvana eziyet görüntüleri vicdanlarımızı yaralıyor, dinimizin öngördüğü şekilde ibadetlerimizi yerine yetirelim. Bizim milletimiz birliktelikle her türlü zorluğu aşacak güçtedir. Pandemi tünelinin ucundaki ışık görülmüştür. Kurban Bayramı’nın bu karanlık tünelden çıkışın, ekonomide toparlanmanın, güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, barış, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.”

 

 

 

 

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

ÜRETİCİLERE SİSLEME MAKİNESİ DESTEĞİ’

Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yine bir ilke imza atılarak, üreticilere ‘Sisleme Makinesi’ desteği ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir