Ana Sayfa / YURT HABERLERİ / Sevgi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan Sevgi, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Sevgi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan Sevgi, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Sevgi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan Sevgi, Ramazan Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, Ramazan Bayramını kutladı. Sevgi, bayramların barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Mersin’de ve Yurtdışında İnşaat, Mermer ve ihracat başta olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren Sevgi Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan Sevgi, Ramazan Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Sevgi, mesajında, Türkiye’nin kalkınması için mücadele ettiklerini belirterek, üretime ve ihracata çok önem verdikleri belirterek, Şunları kaydetti: “Pandemi sebebiyle bu Ramazan Bayramı’nı evlerimizde sevdiklerimizden uzak geçireceğiz. Fakat sağlık her şeyden önce geliyor. Her ne kadar pandemi süreci aramıza mesafe koymamızı ve sevdiklerimizden uzak kalmamızı zorunlu kılsa da gönüllerimizin bir olduğunu biliyoruz. Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi sevdiklerimizle aramızdaki karşılıklı sevgiyi ve saygıyı ziyaret yapamadan pekiştireceğiz. Bayram sürecinde de tedbiri elden bırakmamalı ve kurallara dikkat etmeliyiz. Gereken hassasiyeti gösterdiğimizde önümüzdeki bayramlarda sevdiklerimizle sarılacağımıza inanıyoruz. Gönül isterdi ki büyüklerimiz ziyaret edilsin, küçüklerimizin başı okşansın, sıla-i rahim gerçekleşsin. Ancak toplum sağlığının güvenliği için bu bayramdaki coşku ve heyecanı önümüzdeki sağlıklı, huzurlu ve mutlu günlere ertelemek durumundayız. İnşallah Koronavirüs biter ve diğer bayramlarda birlikte olarak bayramlarımızı kutlarız. Bir sonraki bayramda yüz yüze bayramlaşmaların yaşandığı bayramlar dileriz.”

Filistin başta olmak üzere Ortadoğu’da yaşanan savaş ve zulümlerin biran önce bitmesi gerektiği ve akan kanın sonlanması gerektiği çağrısında bulunan Sevgi, mesajına şu ifadelerle devam etti, “Ramazan ayını geride bırakarak; sevgiyi, mutluluğu ve kardeşliği paylaşma günü olan bayrama ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, şüphesiz ki sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, gönüllere girmek için bir fırsat olan günlerdir. Rabbimizin bize nimeti olan dini bayramlar; birlik, beraberlik, kardeşlik ruhumuzu pekiştirmesi, her türlü kırgınlıkları unutturması bakımından çok önemlidir. Bu duygu ve düşünceler ile milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bu bayramın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

AKDENİZ BELEDİYESİ’NDEN HUZUREVİ SAKİNLERİNE KUAFÖR VE KİŞİSEL BAKIM HİZMETİ

Akdeniz Belediyesi, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” kapsamında, Yardım ve İyilik Vakfı Özel Huzurevi ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir