Ana Sayfa / YURT HABERLERİ / Özdamar Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Özdamar Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Özdamar Taşımacılık ve Özdamar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, Ramazan Ayı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, Ramazan Bayramını kutladı. Özdamar, Koronavirüsün biran önce bitmesini istediklerini belirterek, Ramazan bayramının barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Taşımacılık ve Turizm başta olmak üzere birçok alanda yatırımları olan Özdamar Turizm ve Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı iş Adamı Mustafa Özdamar, Ramazan ayının manevi ikliminin bu yıl da çok daha farklı yaşandığını ve pandemi dolayısıyla bir arada olunamasa da gönül birliği içerisinde geçtiğini belirtti.

Özdamar, mesajında şu ifadelere yer verdi, “11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının ardından çok şükür ki Ramazan Bayramı’nı kalplerimizdeki sevgi ve muhabbetle karşılıyoruz. Bir ay boyunca sabırla, ibadetle ve pandemi koşullarında bir araya gelemesek de dayanışma içerisinde geçirdik ve Ramazan Bayramı’na eriştik. Allah aziz milletimize ve tüm İslam alemine birlik, beraberlik versin. Bu zor günlerde birbirimize her zamankinden çok daha fazla sahip çıkmalı, bu özel günleri fırsat bilerek dargınlıkları, küskünlükleri geride bırakmalıyız. Bu bayram da maalesef salgın dolayısıyla büyüklerimizi, yakınlarımızı, komşularımızı ziyaret edemeyeceğiz ama bayramın heyecanını teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak paylaşacak, salgına karşı tüm tedbirlerimizi alarak bugünleri de hep birlikte atlatacağız.”


“Bayram günlerinde de çok titiz olalım ve kısıtlamaların olmadığı, bir arada olduğumuz günlere ve bayramlara yakın zamanda kavuşabilelim” Diyen Özdamar,” Bu mübarek günlerin sağlığımız başta olmak üzere ekonomiden sosyal yaşama kadar yaşanan sıkıntıların geride kalması, salgınının gündemimizden çıkması,  akan gözyaşının dinmesini  Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, İslam coğrafyasında huzurun hakim olduğu, hüzünlerin kalktığı, mutluluğun paylaşıldığı nice bayramlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Başkan Seçer;”Tren Garı’ndan GMK’ya kadar, İstiklal Caddesi’ni düzenliyoruz”

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2022 yılı Ağustos ayı 1. Birleşim Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir