Ana Sayfa / Manşet / İş adamı Sedat Erdal, iş adamı arkadaşlarıyla Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’le geleneksel buluşmayı gerçekleştirdiler

İş adamı Sedat Erdal, iş adamı arkadaşlarıyla Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’le geleneksel buluşmayı gerçekleştirdiler

Mersin’in tanınmış başarılı iş adamlarından Sedat Erdal ile iş insanları, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’le yemekli bir buluşma gerçekleştirdiler. Buluşmada Mersin ve ülke gündemindeki gelişmeler ele alınırken, Sedat Erdal, Mersin’e yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı başkan Vahap Seçer’e teşekkür etti.

Edinilen bilgilere göre İnşaat, tarım ve gayrimenkul başta olmak üzere birçok alanda faaliyet sürdüren tanınmış başarılı iş insanı Sedat Erdal, Mersin’in başarılı iş insanlarıyla ersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’le geleneksel yemekli bir buluşma gerçekleştirdiler.

Bir restaurantta akşam saatlerinde gerçekleşen Sıcak ve samimi geçen buluşmaya Sedat Erdal, Doğan Narin, Mehmet Sabah Mehmet Eser, Sait Serttaş, Bekir Serttaş, Rişal Irmak, Hayri kolukısa, Mehmet Aydın ve Özalp Toros katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer buluşmada yaptıkları hizmetleri anlatırken, Mersin için çok güzel hizmetlerde bulunduklarını ve Mersin için çok güzel projelerinin olduğunu anlattı.

Verimli geçen buluşmada iş insanları yaptıkları yatırımlar ve yapacakları çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunurken, Sedat Erdal da yaptıkları çalışmaları anlattı. Mersin ve ülke için her iş insanının elinden gelen katkıyı vermesi gerektiğini belirten Erdal, Mersin ve ülkenin daha iyi bir yere gelmesi gerektiğini dile getirdi. Erdal, Başkan Seçer’in iş dünyasıyla ve sivil toplum örgütleriyle çok iyi ilişkilerinin olmasının takdire şayan olduğunu kaydetti.

Mersin Büyükşehir belediye başkanı Vahap Seçer’in başarılı bir belediye başkanı olduğuna dikkat çeken Erdal, iş insanlarının başkan Seçer’e istediği an ulaşabildiğini ve başkan Seçer’in iş insanlarını her zaman dinlediğini kaydetti.

Aylık geleneksel hale gelen bu buluşmaların devam edeceğinin bilgisini veren Erdal, kendilerini dinledikleri ve zaman ayırdıkları için başkan Seçer başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti.

Tüm katılımcılar da Başkan Seçer’e kendilerine zaman ayırdığı için teşekkür ettiler.

 

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Tarsus’ta ücretsiz düğün salonu hizmete açılıyor

EKONOMİ MANŞET   18 Ağustos 2022  hatice Düğün Salonu, Haluk Bozdoğan, Tarsus Belediyesi Tarsus Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir