Ana Sayfa / Manşet / Festivale muhteşem final Liman büyüdükçe Mersin kazanacak

Festivale muhteşem final Liman büyüdükçe Mersin kazanacak

“Mutluluk Çamlıbel’de” sloganıyla düzenlenen sokak festivali Kıraç’ın Atatürk Parkı’nda verdiği muhteşem konserle son buldu. Binlerce Mersinlinin katıldığı konserde konuklar muhteşem bir gece yaşadı. Festivalin ana sponsorluğunu üstlenen Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği (MIP) Genel Müdür Yardımcısı Stef De Wild, konser sırasında yaptığı konuşmada, “Çamlıbel’in yeniden canlanması, Atatürk Parkı’nın festivallerle, konserler ve farklı organizasyonlarla eski misyonuna kavuşması için biz her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Mutluluk Çamlıbel’de” sloganıyla düzenlenen sokak festivali Kıraç’ın Atatürk Parkı’nda verdiği muhteşem konserle son buldu. Binlerce Mersinlinin katıldığı konserde konuklar muhteşem bir gece yaşadı. Festivalin ana sponsorluğunu üstlenen Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği (MIP) Genel Müdür Yardımcısı Stef De Wild, konser sırasında yaptığı konuşmada, “Çamlıbel’in yeniden canlanması, Atatürk Parkı’nın festivallerle, konserler ve farklı organizasyonlarla eski misyonuna kavuşması için biz her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

22 Ekim’de başlayan Çamlıbel Festivali ile Mersinliler coşkulu 3 gün geçirdi. Etkinlikler kapsamında konserler, turnuvalar, spor etkinlikleri, dans gösterileri, paneller, sanatsal etkinlikler, tekne turları ve DJ performansları gerçekleştirildi. MIP’nin yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası, Mersin Akdeniz Çamlıbel Derneği, TOBB Mersin İl Kadın Girişimciler Grubu da festivale sponsor olarak destek verdi ve bölgenin yeniden canlılık kazanmasına katkıda bulunmuş oldu.

Kıraç konserinde festivalle ilgili değerlendirmede bulunan MIP Genel Müdür Yardımcısı Stef De Wild, “Aslen Hollandalıyım. Ama artık ben de bir Mersinliyim” diyerek başladığı konuşmasını, “Sizden emanet aldığımız Mersin Limanı’nın gelişmesi için 3 bin çalışanımızla çaba sarf ediyoruz. Biliyoruz ki Mersin Limanı büyüdükçe önce Mersin sonra Türkiye kazanacak” dedi.

Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği olarak kendilerini Mersin ailesinin bir parçası olarak gördüklerini, kentin yeşiline, tarihine, kültürüne sahip çıkmayı sorumluluk bildiklerini ifade eden Stef De Wild, “Çamlıbel’in yeniden canlanması, Atatürk Parkı’nın festivaller, konserler ve farklı organizasyonlarla eski misyonuna kavuşması için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklemeye hazırız. Bu etkinliğin hazırlanmasında öncülük eden Mersin Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Ticaret Borsası, Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu, Mersin Çamlıbel Derneği’ne teşekkür ediyorum” dedi.

PAYLAŞIN
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkında haber news24

Tekrar kontrol edin

Toroslar, depremzedeler için seferber oldu

Toroslar Belediyesinin Acil Durum Afet Ekibinin ardından Zabıta Müdürlüğü ekipleri de yardım tırları ile birlikte ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir